Reference a ohlasy

Klimatizace Děčín Klimatizace Městec Králové Klimatizace - Obchodní dům Štěstí Klimatizace - Elektrodílna Klimatizace - GHO Clinic Praha Klimatizace - Praha Bohdaneč Klimatizace - Rothlehner


Ohlasy zákazníků

Dobrý den, chtěl bych za naši společnost poděkovat všem pracovníkům, kteří se na montáži několika desítek klimatizačních jednotek podíleli, neb jejich práce byla odvedena opravdu rychle, ale zároveň velice profesionálně. Potřeboval jsem na podzim roku 2008 vybrat několik desítek klimatizací do bytu a umístit je do nebytových prostorů, které se později pronajímají. Jak my, tak naši klienti, kteří si prostory pronajímají, jsou maximálně spokojeny, což je jediný opravdový důkaz dobře provedené práce.


Mám rád dobře odvedenou práci a seriózní jednání, a ještě raději mám, když je někdo ochoten radit v oboru, kterému rozumí. Osobně jsem se v klimatizačních jednotkách vůbec nevyznal, nicméně personál od vás mě skvěle zaučil a vysvětlil mi základní pojmy – nyní mám o klimatizacích přehled a mé nebytové prostory dostaly přesně to, co potřebovaly.
Jiří K.

Před dvěma měsíci jsem potřeboval vybrat vhodnou klimatizaci do svého bytu – obrátil jsem se na vaši společnost, abyste mi poradili s výběrem a jiná společnost mi klimatizaci namontovala. Jakmile jsem se s vámi setkal a pět minut s vámi komunikoval, bylo mi jasné, kdo samotnou montáž provede – samozřejmě, opět vy. Máte totiž nevídané komunikační schopnosti, umíte člověka rychle poučit o dané věci a vysvětlit mu všechno podstatné o klimatizacích.


Líbí se mi, že zákazníkům poskytujete opravdu jen důležité informace, a nezatěžujete je nesmysly, které pro ně nemají žádnou přínosnou hodnotu. Díky tomuto přístupu jsem totiž vše vyřídil velice rychle a měl jsem jasno. Klimatizační jednotky mi poté dělníci od vás namontovali, a já jsem již neměl žádné starosti okolo.


Pokud bych potřeboval nějaké klimatizace do bytu, ať už do svého či pro okruh svých přátel, rozhodě máte mé doporučení a naprostou podporu. Mnohokrát děkuji za dobře odvedenou práci.