Klimatizace "nejen" do bytu

Klimatizace

Vítejte na stránkách naší společnosti, která se zabývá klimatizacemi. Nabízíme klimatizační jednotky, ale i montáž či servis všech možných klimatizací.


Určitě jste již někdy navštívili byt, kde je umístěna klimatizace. Běžně jsou klimatizační jednotky umístěny například v bytech, které dostanete na dovolené – v horkých letních dnech jsou klimatizace do bytu opravdu nejlepším řešením, a v těch zimních je můžete použít i na zvýšení teploty. Klimatizace mají totiž tu výhodu, že je lze použít i na přitopení, což je v některých studených dnech opravdu skvělé.


Klimatizace byla ještě před několika lety gesto velice moderního bytu, nicméně, dnes jsou jejich ceny i montáž tak levné, že si je může dovolit téměř každý. Klimatizace do bytu se dnes montují opravdu běžně.


Klimatizace - certifikát

Naše firma nabízí k prodeji mnohé klimatizační jednotky, ale zároveň také montáž klimatizací a jejich servis. Pokud se rozhodnete pro naší firmu, velice rádi vám poradíme, která klimatizační jednotka je pro vás nejvhodnější. To se určuje podle velikosti jednotlivých pokojů, počtu pater a velikost a průchodnost jednotlivých místností.


Po dodání těchto informací společně vyberete takovou klimatizaci do bytu, která bude cenově výhoda a přesto bude disponovat vším, co od klimatizační jednotky očekáváte. Jakmile se shodneme na vybrané klimatizační jednotce, zvolíme termín montáže a přijedeme vám klimatizaci namontovat přímo do bytu.


V případě, že máte klimatizaci od jiné společnosti a potřebujete rychlou, profesionální a cenově dostupnou servisní péči, opět vám nabízíme své služby s několikaletou zkušeností.

Základní údaje o společnosti

IČ: 73772861
obchodní firma: Miroslav Bečka
místo podnikání: Lípová 47, 28912 Třebestovice
právní forma: 101 - Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
typ subjektu: fyzická osoba tuzemská
evidující úřad: 320820 - Městský úřad Nymburk
vznik první živnosti: 21.8.2006
podnikatel: Miroslav Bečka
bydliště: Lípová 47, 28912 Třebestovice